Area De Lazer Portal Da Canastra
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Area De Lazer Portal Da Canastra Delfinópolis villa van 11 m² ligt op 17 minuten loopafstand van Paróquia Divino Espírito Santo en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.
Gasten Complexo Cachoeiras Paraiso op 1 km verderop vinden en het centrum van Delfinópolis binnen 30 minuten te voet bereiken. Cachoeiras do Ézio is op 10 minuten rijafstand van dit vakantiehuis gesitueerd.
Area De Lazer Portal Da Canastra villa beschikt over een woonkamer met het uitzicht op het zwembad. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche.
Deze villa beschikt over een complete keuken, evenals een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Er zijn ook een koelkast en keukengerei in de privé keuken. Gasten kunnen dineren in Regina's, gelegen in de buurt van deze 4-badkamer woning.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Area De Lazer Portal Da Canastra villa van de luchthaven Franca?
De luchthaven Franca en Area De Lazer Portal Da Canastra villa liggen op een afstand van 90 km van elkaar. - ❓
Is er Wi-Fi in Area De Lazer Portal Da Canastra villa?
Ja, Area De Lazer Portal Da Canastra villa biedt wifi aan. - ❓
Is er een keuken in Area De Lazer Portal Da Canastra villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Area De Lazer Portal Da Canastra villa. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Area De Lazer Portal Da Canastra villa?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in Area De Lazer Portal Da Canastra villa. - ❓
Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van dit vakantiehuis?
Gasten van dit vakantiehuis hebben uitzicht op het zwembad.